Współpraca

Misja i grupa docelowa

Blog NoSpoon.pl jest miejscem, w którym dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem i przemyśleniami związanymi z e-commerce, marketingiem, ale także wieloma innymi, bardziej ogólnymi tematami. Moimi czytelnikami i grupą docelową są internauci identyfikujący się z ideą smart shopping & smart living. W artykułach przedstawiam sklepy internetowe, serwisy aukcyjne, sieci handlowe, operatorów płatności, banki, marki. Subiektywnie je opisuję, zwracając uwagę na to, co jest ważne dla ich klientów. Rekomenduję, doradzam, analizuję. Otwarta formuła bloga pozwala mi również na poruszanie tematyki lifestylowej oraz społecznej.

Co wyróżnia bloga?

Bardzo dużym atutem i wyróżnikiem mojego bloga jest pisanie językiem korzyści, dla internautów, a nie osób zawodowo związanych z e-commerce, choć sam stoję po tej właśnie stronie. Pracuję na dobrym stanowisku w dużej międzynarodowej firmie handlowej, prowadzącej sklepy internetowe w kilkunastu europejskich krajach. Mam więc doskonały obraz tego co dzieje się „po drugiej stronie lustra”. Wiedza i możliwość spojrzenia za kulisy, pozwala mi przedstawiać świat handlu internetowego w unikalny, ale przystępny i zrozumiały dla konsumentów sposób.

Zasady współpracy reklamowej

Jeśli mój blog przypadł Ci do gustu i zastanawiasz się nad jakąś formą wzajemnej współpracy to zapraszam do kontaktu. Dobrze czuję się w cyklach edukacyjnych, opisujących sklepy, marki, rozwiązania, produkty, aplikacje bądź usługi. Ale jestem otwarty na rozmowę o wszelkich jej formach. Zrobimy wszystko tak, by zarówno Twoje, jak i moje cele zostały osiągnięte. Opisz teraz proszę pokrótce co chodzi Ci po głowie. Obiecuję, że dokładnie wszystko przemyślę. Być może znajdę jeszcze jakieś dodatkowe możliwości, by nasza akcja maksymalnie skuteczna. Najwygodniejszą formą kontaktu będzie wypełnienie poniższego formularza lub wysłanie wiadomości na adres:

Adres kontaktowy z NoSpoon.pl

     

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Sprawdź politykę prywatności Google oraz warunki użycia.