Niektóre produkcje reklamowe Allegro mają pewien zaskakujący wspólny mianownik z którego nie wszyscy zdają sobie sprawę…

Od czasu do czasu Allegro wypuszcza na rynek film lub reklamę, które bardzo mi się podobają. Do moich faworytów z pewnością należy film „Twardowsky” z cyklu Legendy Polskie oraz reklama „Czego szukasz do pełni szczęścia”, którą Allegro emitowało w połowie 2015 roku. Obie produkcje uważam za naprawdę świetną marketingowo robotę, mają swój klimat, który przypadł mi do gustu.

Jeśli nie wiecie co to za filmy to zanim przejdziecie do dalszej części artykułu zapraszam abyście je sobie obejrzeli. Naprawdę warto.

Film “Twardowsky. Legendy Polskie”

Reklama Allegro „Czego szukasz do pełni szczęścia”

Co obie produkcje mają wspólnego ze wspomnianym w tytule wpisu „The Voice of Poland”?

Otóż główne role kobiece w tych filmach grają panie, które wystąpiły w programie muzycznym emitowanym na antenie TVP2!

Aleksandra Kasprzyk wcieliła się w „Twardowskym” w rolę diablicy Lucynki i w pierwszej edycji TVOP zaśpiewała „Sweet Child O’ Mine” Guns N’ Roses. Kamila Pieńkos natomiast zagrała w reklamie „Czego szukasz do pełni szczęścia” rolę żony i mamy, a jurorów i publiczność piątej edycji TVOP zaszczyciła wykonaniem piosenki „Stop” Sam Brown.

Niestety, występy nie były dla obu pań w pełni udane. Wprawdzie znalazły się w odcinkach emitowanych w telewizji, ale nie udało im się przejść do kolejnego etapu i swoją przygodę z programem zakończyły na etapie przesłuchań w ciemno. Szkoda. Szczególnie dla męskiej części widowni. Choć zawsze można wbić na YouTuba i ucieszyć oko i ucho kolejnymi odtworzeniami tych numerów…

Występ Aleksandry Kasprzyk – The Voice of Poland I

Występ Kamili Pieńkos – The Voice of Poland V

3 komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany