11 listopada rozpoczyna się na Festiwal Zakupów AliExpress, czyli największy światowy dzień internetowych wyprzedaży i promocji. Setki milionów ludzi z całego świata planują zapolować tego dnia na okazyjnie tanie produkty. Jeśli chcesz się na nie „załapać”, warto już teraz przemyśleć swoje przyszłe zakupy.

Cała machina promocyjna ruszyła kilka tygodni temu. Pisałem o tym w dwóch poprzednich artykułach. Pierwszy tekst czyli Festiwal zakupów na Dzień Singla – AliExpress był zapowiedzią całej akcji. Drugi wpis był zestawieniem praktycznych porad opisujących 7 sposobów na tanie zakupy na AliExpress.

Topowe marki

Jedną z najważniejszych moim porad jest planowanie i przemyślenie zakupów. Wiesz już jak to zrobić. Mam nadzieję, że lista przedmiotów o której wspominałem poprzednio jest już gotowa, a ceny poszczególnych rzeczy masz gdzieś zapisane. Skoro tak, to możesz teraz zapoznać się z konkretnymi markami, które będą promowane w czasie trwania Festiwalu Zakupów. Znajdziesz je na stronie Featured Brands – 11 Top Brands.

Wybrane marki Festiwalu Zakupów AliExpress 2016

Wybrane marki – Festiwal Zakupów AliExpress 2016

Szczerze mówiąc większość z nich niewiele mi mówi. Znam dość dobrze tylko dwie z nich: Xiaomi i Meizu. Są w Polsce dość popularne, głównie za sprawą swoich smartfonów i innych urządzeń mobilnych. Pozostałe marki czasami gdzieś kiedyś spotykałem. W zdecydowanej większości na Allegro, jako produkty importowane do kraju przez rozmaitych sprzedawców na Allegro działających.

Topowe marki na Festiwalu Zakupów AliExpress 2016

Topowe marki – Festiwal Zakupów AliExpress 2016

Kategorie tematyczne

Możesz też zapoznać się z całą promowaną ofertą przeglądając 11 kategorii tematycznych. Jeśli szukasz konkretnych przedmiotów, to taka forma poszukiwań będzie wygodniejsza. Oto lista, dostępna na stronie 1111.aliexpress.com/en:

 • Ubrania
 • Telefony, tablety, akcesoria
 • Elektronika
 • Akcesoria modowe
 • Buty i torebki
 • Mama i dziecko
 • Uroda i włosy
 • Dom i ogród
 • Sport i aktywność
 • Naprawy domowe i bezpieczeństwo
 • Samochody i motocykle
Wybrane promowane kategorie Festiwalu Zakupów AliExpress 2016

Wybrane promowane kategorie – Festiwal Zakupów AliExpress 2016

Festiwal Zakupów AliExpress 2016

Na koniec przypominam jeszcze o tym, że jeśli masz trochę wolnego czasu, samozaparcia i lubisz klikać, to nadal możesz zbierać kupony zniżkowe, udać się do miasta gier i wykonywać codzienne zadania. Zasada jest prosta: im bardziej się zaangażujesz, tym więcej kuponów zniżkowych uzbierasz.

Jeśli potrzebujesz szczegółów tej zabawy, to zajrzyj do artykułu 7 sposobów na tanie zakupy na AliExpress, do porady numer 4.

Na dziś to tyle. Wkrótce kolejna porcja informacji. Powodzenia!

Jedna odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany